reklama

Tak powstaje nowa droga w Andrychowie [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 08.08.2021 17:30, PG
Czy ta inwestycja rzeczywiście pomoże zmniejszyć słynne andrychowskie korki?
Tak powstaje nowa droga w Andrychowie [FOTO]
Trwają prace przy budowie mini obwodnicy Andrychowa. Nowa droga ma ciągnąć się począwszy od skrętu z ul. Krakowskiej w stronę marketów Biedronka i Kaufland i dalej na rondo aż do hal produkcyjnych. Tam powstaje całkiem nowa nawierzchnia łącząca się z ul. Tkacką w pobliżu ul. Fabrycznej.

Inwestycja ta ma za zadanie zmniejszyć korki w mieście.

Oprócz ulicy powstaje ścieżka rowerowa i chodnik oraz oświetlenie. Przebudowana zostanie sieć kanalizacji, sieć wodociągowa, sieć c.o., sieć gazowa. Koszt tej inwestycji to 4 mln zł i wykonuje ją przedsiębiorstwo Franciszka Fryca ze Spytkowic DROG-BUD.

Prace mają potrwać do przyszłego roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kyfy, 08.08.2021 23:45

A co jak już powstanie ? Korki na skrzyżowaniu Tkacka-Beskidzka ? Oczywiście.To co cechuje obecne władze to brak wyobraźni i praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów .