reklama
reklama

Jedna z tych trzech kobiet może zdobyć tytuł miss województwa

MAGAZYN, Wiadomości, 13.05.2022 17:17, eł

Pokazujemy efekty sesji zdjęciowej, w której wzięły udział finalistki konkursu piękności.

Jedna z tych trzech kobiet może zdobyć tytuł miss województwa

Wczoraj (12 maja) zaprezentowaliśmy te dziewczęta z naszego regionu, które ubiegają się o tytuł najpiękniejszej nastolatki w Małopolsce. Dzisiaj przedstawiamy dorosłe finalistki konkursu piękności Miss Województwa Małopolskiego 2022.

O tym, które dziewczęta wezmą udział w zaplanowanej na 26 czerwca gali finałowej, pisaliśmy już w marcu (tutaj). To Aleksandra Żak z Przytkowic w gminie Kalwaria Zebrzydowska, Katarzyna Hrapkowicz z Kęt oraz jej imienniczka Katarzyna Wątroba z Krzeszowa w gminie Stryszawa. Tak się złożyło, że wszystkie mają po 22 lata. Każda z nich reprezentuje zupełnie inny typ urody, jednak żadnej nie brakuje wdzięku, gracji i pogody ducha.

Dziewczęta szykują się już do finału konkursu, który odbędzie się w krakowskim Hotelu Swing. W ramach przygotowań wzięły udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, w czasie której miały okazję prawdziwie zabłysnąć. Dzięki temu możemy podziwiać je w bardziej efektownej odsłonie niż na zdjęciach wykonanych przed półfinałem. Tę, która zdobędzie tytuł najpiękniejszej, ukoronuje Miss Małopolski 2021 - Gabriela Ziembańska z Sidziny w powiecie suskim.

Autorem fotografii jest Roman Słomka. Finalistki konkursu umalowały i uczesały do sesji zdjęciowej uczennice krakowskich placówek: FAM Policealnej Szkoły Charakteryzacji i Makijażu, Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 oraz Policealnej Szkoły Canova. Stroje, w których pozowały pretendentki do tytułu miss, pochodzą z firmy Mari Mari Poland.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy