reklama
reklama

Te trzy dziewczyny staną do walki o koronę najpiękniejszej Małopolanki

MAGAZYN, Wiadomości, 21.03.2022 11:30, eł

Ale będzie jeszcze drugi konkurs piękności w województwie.

Te trzy dziewczyny staną do walki o koronę najpiękniejszej Małopolanki

Pokazaliśmy już dziewczęta z naszego regionu, które zakwalifikowały się do finału konkursu Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego. Teraz przyszła kolej na młode kobiety, które ubiegają się o koronę najpiękniejszej w kategorii kandydatek z rocznika 1994-2003.

Początkowo planowano, że do finału konkursu dostanie się nie więcej niż 15-20 dziewcząt, ale grono półfinalistek było tak duże, iż trudno byłoby wyłonić z niego tak niewielką grupkę. Ostatecznie jury wybrało 63 pretendentek do tytułu miss. Trzy dodatkowe dostały awans do finału po głosowaniu internetowym i SMS-owym. Wśród tych 66 wyłonionych kandydatek znalazły się trzy śliczne dziewczyny z naszego regionu.

To Aleksandra Żak z Przytkowic w gminie Kalwaria Zebrzydowska, Katarzyna Hrapkowicz z Kęt oraz jej imienniczka Katarzyna Wątroba z Krzeszowa w gminie Stryszawa. Wszystkie są rówieśniczkami – mają po 22 lata. W czerwcu razem z pozostałymi finalistkami zmierzą się o tytuł najpiękniejszej w województwie.

Miss Województwa Małopolskiego to wydarzenie organizowane w ramach nowego ogólnopolskiego konkursu Polska Miss. W naszym województwie odbywa się jeszcze drugi konkurs piękności, znany od lat pod nazwą Miss Małopolski. Casting do niego przeprowadzony zostanie dopiero 28 maja. Kryteria udziału w nim są bardziej surowe niż w Miss Województwa Małopolskiego – kandydatki, oprócz urody, muszą mieć odpowiedni wzrost i być pozbawione tatuaży. Tytuły uzyskane w Miss Małopolski są przepustką do prestiżowych konkursów Miss Polski oraz Miss Supranational.
Foto: Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego/Robert Kobylinski Photography

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Edward, 21.03.2022 13:07

A od kiedy to wybory "miss" takiej czy innej to wybory najpiękniejszej dziewczyny/kobiety ?