reklama

Powalczą o koronę najpiękniejszej nastolatki z Małopolski

, MAGAZYN, Wiadomości, 12.05.2022 19:56, eł

Intensywnie szykują się do finału konkursu, który zbliża się wielkimi krokami.Powalczą o koronę najpiękniejszej nastolatki z Małopolski

Jak już pisaliśmy (tutaj), do finału konkursu Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022 zakwalifikowały się cztery piękne dziewczyny z naszego regionu. Wszystkich finalistek w tej kategorii jest 30. Która z nich zostanie uznana za najpiękniejszą, okaże się 26 czerwca. Właśnie tego dnia w Hotelu Swing w Krakowie odbędzie się finałowa gala konkursu.

Tę piękność, która zrobi wówczas największe wrażenie na jurorach, ukoronuje Miss Nastolatek Małopolski 2021 Liliana Polak. Wydaje się, że dziewczęta z naszego regionu mają spore szanse w rywalizacji. Widać to szczególnie na zdjęciach z pierwszej oficjalnej sesji zdjęciowej, którą przygotowali dla nich organizatorzy konkursu. W dobranym do typu urody makijażu i eleganckim stroju każda z nich przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie.

Finalistki z naszego terenu to szesnastoletnia Justyna Bartuś z Andrychowa, osiemnastoletnia Weronika Smaza z Bielan, jej rówieśniczka Martyna Dzióbek z Poręby Wielkiej oraz piętnastoletnia Julia Maliborska z Podolsza.

Sesja jest dziełem fotografa Romana Słomki. Makijaże to zasługa FAM Policealnej Szkoły Charakteryzacji i Makijażu w Krakowie, zaś fryzury wykonały uczennice Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 oraz Policealnej Szkoły Canova, również mieszczących się w stolicy Małopolski. Natomiast kreacje finalistek pochodzą z firmy Mari Mari Poland.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy