reklama

Dzień otwarty ZDZ Kęty i turniej klas esportowych Atoms Cup Kęty 2023

MAGAZYN, Wiadomości, 01.03.2023 16:41,
Dzień otwarty ZDZ Kęty i turniej klas esportowych Atoms Cup Kęty 2023

Zespól Szkół ZDZ Kęty wielokrotnie zasłynął już z inicjatyw esportowych i w końcu po przerwie wraca na scenę Kęckiego Domu Kultury tworząc, pod Patronatem Burmistrza Gminy Kęty Pana Krzysztofa Klęczara oraz Prezsesa Zarządu Zakładu Doskonalenia Zawodowego Pana Jacka Kwiatkowskiego, nieoficjalne Mistrzostwa Polski klas esportowych Atoms Cup Kęty 2023 w CS:GO ! Turniej ponownie wywołał spore zainteresowanie wśród młodzieży i nie tylko, natomiast jego organizatorzy zyskali duże poparcie ze strony lokalnych przedsiębiorców.

Zmagania finałowych już drużyn Atoms Cup Kęty 2023 będzie można oglądać na żywo na deskach sceny Domu kultury w Kętach 24 marca bieżącego roku. Team e-sport ATOMS ZDZ Szkoły w Kętach zapewnią odwiedzającym mnóstwo atrakcji, nie tylko w dziedzinie sportów elektronicznych. Stworzyli 4 dodatkowe strefy : beauty, foto, medyczną i mundurową. Każda ze stref odpowiada kierunkom kształcenia, jakie oferują.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli między innymi : zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, oddać się w ręce uzdolnionych kosmetyczek, czy przypomnieć sobie elementy ratownictwa medycznego. Dla przyszłych kandydatów do szkół średnich będzie to świetna okazja zobaczyć, jak wygląda nauka na poszczególnych profilach.

Tych którym nie uda się dotrzeć na turniej, zapraszamy 30 marca na dni otwarte w Szkole w Kętach.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy