reklama
reklama

Policja skontrolowała przewoźnika. Po raz kolejny ujawniono nieprawidłowości

Na sygnale, Wiadomości, 02.03.2023 19:45, eł

Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny i zawiadomili ITD.

Policja skontrolowała przewoźnika. Po raz kolejny ujawniono nieprawidłowości

Niedawno Inspekcja Transportu Drogowego ujawniła szereg rażących nieprawidłowości podczas kontroli busa jeżdżącego na trasie Bielsko-Biała – Kraków. We wtorek (28 lutego) pojazdem tego samego przewoźnika (ale tym razem kursującym między Wadowicami a Andrychowem) zainteresowała się policja.

Kontrola była wynikiem zgłoszenia, z którego wynikało, że bus ma zbyt małą liczbę miejsc siedzących w porównaniu z informacją zawartą w dowodzie rejestracyjnym. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali wskazany pojazd 28 lutego na tymczasowym dworcu autobusowym przy ulicy Fabrycznej w Wadowicach. – Policjanci potwierdzili zgłoszone nieprawidłowości, w związku z czym zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, sporządzili dokumentację i o zaistniałej sytuacji powiadomili Inspekcję Transportu Drogowego – informuje aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, kontrola trwała około półtorej godziny.


Foto: nadesłane

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Gość, 03.03.2023 11:42

Na tej trasie albo pociąg, albo trumienka z Roczyn

beskidmaly, 02.03.2023 23:11

Teraz pan przewoznik wie jak to przyjemnie kiedy kontrolują . Przez niektórych autobusy miejskie przez miesiaa nie jezdziły. Karma wraca.