reklama
reklama

Kto powynosił zabawki z placu zabaw?

MAGAZYN, Wiadomości, 07.05.2024 08:00, eł
Obsługa apeluje do rodziców, by zwracali uwagę na to, z czym ich pociechy wracają do domu.
Kto powynosił zabawki z placu zabaw?

Od kilku miesięcy w budynku dawnej szkoły na Dzwonku w Gorzeniu Dolnym działa centrum aktywności społecznej z ogólnodostępnym ogrodem i placem zabaw. Mieszkańcy przychodzą tam, by się spotkać i porozmawiać, przyprowadzają też swoje dzieci, dla których atrakcji jest w tym miejscu pod dostatkiem. Pojawił się jednak pewien problem.

Dzieci, które przychodzą pobawić się w piaskownicy Domu na Dzwonku (bo tak nazywa się teraz ten obiekt) nie muszą przynosić ze sobą własnych zabawek. A przynajmniej tak było na początku. Na miejscu czekały na nich wiaderka, łopatki, foremki i inne przedmioty przydatne podczas zabawy w piasku. Z czasem jednak znaczna część z nich poznikała.

Ostatnio na facebookowej stronie Domu na Dzwonku ukazał się wpis o takiej treści: „Kochani! Jest nam bardzo przykro, a zwłaszcza dzieciom odwiedzającym nasz Dom, że codziennie giną jakieś zabawki z piaskownicy. Były one zakupione dla wszystkich dzieci, aby mogły korzystać z tego miejsca, tymczasem za chwilę zostaną tylko patyczki i kamienie do zabawy. Prosimy bardzo, zwracajcie uwagę na to co wasze pociechy wynoszą z placu zabaw”.


Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy