reklama
reklama

Piękny jubileusz pani Janiny. Wszyscy życzyli jej 200 lat! [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 01.03.2023 13:23,
Pani Janina świętowała swoje 100-urodziny.
Piękny jubileusz pani Janiny. Wszyscy życzyli jej 200 lat! [FOTO]

Delegacja z Kalwarii Zebrzydowskiej wybrała się do Skawiny by złożyć wizytę u pani Janiny Góral, która świętowała swoje 100-urodziny. Pani Janina od ponad dwudziestu lat mieszka w Skawinie wraz z córką. Większość swojego życia spędziła w Przytkowicach w gminie Kalwaria, pracując w gospodarstwie rolnym.

Jak podkreśla Jubilatka swoją długowieczność i doskonałą formę zawdzięcza zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej. Jeszcze kilka lat temu samodzielnie spacerowała, a całe swoje życie była bardzo aktywną osobą, a uśmiech nie schodzi z twarzy Jubilatki.

Z radością dzieli się swoimi wspomnieniami, jak mówiła zawsze lubiła śpiewać, gdyż miała piękny i donośny głos. W czasie spotkania zaśpiewała jedną ze swoich ulubionych piosenek, którą śpiewała jeszcze w młodości. Pani Janina ma doskonałą pamięć, ze smutkiem wspominała czas wojny.


Najwięcej radości i wspomnień związanych jest z rodziną gdyż wychowała 8 dzieci, 4 córki i 4 synów, doczekała się 34 wnuków, 24 prawnuki, 4 praprawnuków.

Rodzina zadbała o wyjątkowy album „Janina Góral - Rodzina największy skarb”, w którym są fotografie całej rodziny a wszystko opatrzone pięknymi słowami:

„Kochana Mamo, Babciu, Prababciu, Praprababciu! Z okazji Twojego Jubileuszu 100-rodzin. Dziękujemy Ci za miłość, którą w nas zaszczepiłaś, za radość, za Twój cudowny uśmiech, za dobro, za kapcie którymi nas obdarowujesz, za mądrość, za szacunek, za każdy dzień, za to że po prostu jesteś ... Życzymy Ci wiele zdrowia, sił wypoczynku radości, ale też nowych cudownych przeżyć w gronie najbliższych oraz Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia.

Do życzeń dołączyli się także burmistrz Augustyn Ormanty, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Paweł Hebda, radny Robert Rudecki, sołtys Przytkowic Kazimierz Targosz. List gratulacyjny i życzenia przesłał również premier Mateusz Morawiecki i wojewoda Małopolski Łukasz Kmita.




















źródło: UM Kalwaria Zebrzydowska
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy