reklama
reklama

Znana pisarka z naszego regionu spotka się z czytelnikami [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.09.2022 08:29, eł

Będzie nie tylko kulturalnie, ale i bardzo... smacznie.

Znana pisarka z naszego regionu spotka się z czytelnikami [AKTUALIZACJA]

Nie lada gratka czeka miłośników polskiej literatury z Kęt i okolic. W kęckim Miejscu Aktywności Mieszkańców (Rynek 13) odbędzie się spotkanie autorskie ze znaną pisarką Joanną Szarańską. To autorka popularnych komedii kryminalnych, a także książek obyczajowych, zarówno bardzo poważnych, jak i takich, które zmuszają czytelnika do niepohamowanego śmiechu.

Joannę Szarańską niełatwo jest spotkać na żywo, ponieważ rzadko decyduje się na spotkania autorskie. Swój czas dzieli pomiędzy pisanie i opiekę nad autystyczną córeczką Milenką, która wymaga z jej strony dużo uwagi. Autorka wydała do tej pory 20 powieści. W październiku ukaże się kolejna. Ma też na koncie trochę opowiadań w antologiach zawierających utwory różnych pisarzy.

Warto dodać, że Joanna Szarańska od urodzenia mieszka w powiecie wadowickim. Nadal w swej rodzinnej miejscowości – Przytkowicach, z którą czuje się bardzo związana. Jak wielokrotnie wspominała, ogromnie ceni sobie życie na wsi. Więcej o niej można się dowiedzieć z wywiadu, który przeprowadziliśmy z nią w czerwcu tego roku - „Kobieta pełna niespodzianek”.

Spotkanie autorskie z Joanną Szarańską w auli Miejsca Aktywności Mieszkańców w Kętach odbędzie się w sobotę, 1 października o 17.00. W jego trakcie można będzie nabyć książki autorki, a także skosztować pysznego ciasta i napić się herbaty z sokiem malinowym. Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach zapowiada, że przyszykowała niespodzianki dla uczestników.

AKTUALIZACJA z 1 października

Niestety, spotkanie z autorką zostało przeniesione. "Przychodzę ze smutną informacją. Miały być dziś pogaduchy w Kętach, a będzie kocyk, herbata i syrop na kaszel. Straciłam głos i choć bardzo intensywnie się kurowałam, nie udało mi się stanąć na nogi. Z myślą o bezpieczeństwie Czytelników i moim podjęliśmy decyzję o przesunięciu spotkania. Jest mi smutno, jestem zła na paskudnego wirusa, ale wierzę, że wkrótce się spotkamy" - napisała Joanna Szarańska na swoim fanpage'u.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wybrykincydentalny, 01.10.2022 00:22

https://www.filemail.com/d/urlsufocfqbshgn