reklama
reklama

Zaproś do siebie świętego Mikołaja i pomóż małemu chłopczykowi!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.11.2022 12:16, eł

Tęgi brodacz w czerwonym ubraniu odwiedzi każde dziecko, jeśli tylko rodzice będą tego chcieli.

Zaproś do siebie świętego Mikołaja i pomóż małemu chłopczykowi!

Niedawno napisaliśmy o dwuletnim malcu z Sułkowic koło Andrychowa, który cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną. Teraz nadarza się świetna okazja, by nie tylko pomóc rodzicom chłopczyka w walce o jego sprawność, ale także zorganizować niezapomniane mikołajki dla swoich pociech.

Te dwie na pozór niezwiązane ze sobą sprawy ściśle się łączą za sprawą wspaniałej akcji „Wynajmij świętego Mikołaja”. Przygotowali ją wolontariusze andrychowskiego oddziału Pomocy Maltańskiej – Maltańskiej Służby Medycznej wraz z druhami Ochotniczej Straży Pożarnej w Sułkowicach Łęgu. To już druga edycja tej akcji charytatywnej.

Pomysł jest naprawdę znakomity. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 728 448 299, by zamówić wizytę ulubionego świętego wszystkich dzieci. Mikołaj w asyście aniołków przyjedzie w ustalonym terminie do każdego domu czy mieszkania, do którego zostanie zaproszony i wręczy najmłodszym przygotowane przez rodziców prezenty. Będzie rozdawał paczki od 2 do 8 grudnia.

Środki zebrane do mikołajowej puszki zostaną w całości przeznaczone na rehabilitację Leosia Góry z Sułkowic (o którym pisaliśmy tutaj).


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy