reklama

Policja zatrzymała nożownika, który zaatakował kierowcę biskupa

, Na sygnale, Wiadomości, 14.11.2022 07:00, red
Poszkodowany kierowca, mieszkaniec Kalwarii Zebrzydowskiej, w ciężkim stanie trafił do szpitala.
Policja zatrzymała nożownika, który zaatakował kierowcę biskupa
W niedzielę (13.11) przed godziną 15:00 przed jednym z kościołów w Myślenicach nożownik zaatakował mieszkańca Kalwarii Zebrzydowskiej - kierowcę biskupa Roberta Chrząszcza, który przebywał z wizytacją w miejscowej parafii.

- Gdy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia okazało się, że ranny został mężczyzna, który wysiadał z samochodu zaparkowanego tuż przy kościele. Napastnik podbiegł do niego i zadał kilka ciosów ostrym narzędziem - po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci rozpoczęli szeroko zakrojone działania poszukiwawcze, w których brali udział funkcjonariusze z całego województwa. Tuż po godzinie 18:00 sprawca brutalnego ataku został zauważony przez jednego z policjantów biorących udział w poszukiwaniach. Napastnik szedł poboczem ulicy. Został zatrzymany i przewieziony do myślenickiej komendy, gdzie będą z nim wykonywane dalsze czynności pod nadzorem prokuratury. Napastnik to 30-letni mieszkaniec Myślenic - poinformowała małopolska policja.

Poszkodowany kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy