reklama

Wielki koncert na rynku w Lany Poniedziałek. Wiadomo kto wystąpi

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.03.2018 12:45, red
Znane są już szczegóły tego wydarzenia.
Wielki koncert na rynku w Lany Poniedziałek. Wiadomo kto wystąpi

Jak już pisaliśmy, 2 kwietnia tego roku (Poniedziałek Wielkanocny), na rynku w Wadowicach odbędzie się wielki koncert, który będzie transmitowany "na żywo" w telewizyjnej „Jedynce”.


Jak informuje starosta wadowicki Bartosz Kaliński, podczas koncertu pojawią się tacy artyści i zespoły jak:

Natalia Szroeder, Krzysztof Antkowiak, Arka Noego, Tomasz Budzyński, Katarzyna Cerekwicka, bracia Golec, Halina Młynkowa, Opole Gospel Choir, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Olga Szomańska, Góralski chór młodzieżowo-dziecięcy Turliki, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Ziółko. Solistom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny pod kierownictwem Piotra Dziubka.

Koncert odbędzie na rynku w Wadowicach w Lany Poniedziałek, 2 kwietnia o godzinie 20:00 w hołdzie św. Janowi Pawłowi II i będzie transmitowany przez TVP. Zorganizowany został w 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża i w 13. rocznicę śmierci, która w tym roku przypada właśnie w drugi dzień Wielkanocny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy