reklama

Startują kolejne lodowiska

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.12.2019 10:05, red
Coś dla miłośników aktywności na lodzie.
Startują kolejne lodowiska

Czynne jest już lodowisko w Ośrodku Molo w Osieku, wkrótce otwarte zostanie lodowisko w Rzykach w Ośrodku Czarny Groń. Lodowisk nie będzie w Wadowicach czy w Andrychowie czy w Kętach, ale w innych miastach - owszem.

Na lodowisko zapraszają władze Kalwarii Zebrzydowskiej. Uruchomione zostało obok Orlika przy stadionie Kalwarianki (wejście od ulicy Broniewskiego). . Działa codziennie w godz. 10:00-21:00.

Godzina jazdy na własnych łyżwach - 4 zł, a godzina jazdy plus wypożyczenie łyżew - 6 zł

6 grudnia uruchomione zostanie lodowisko „Biały Orlik” w Suchej Beskidzkiej. Obiekt czynny będzie codziennie od godz. 11.00 do 21.00 (z półgodzinną przerwą techniczną od 15:30 do 16:00). Opłaty za korzystanie z lodowiska: bilet jednorazowy normalny – 5 zł/godz., bilet jednorazowy ulgowy – 4 zł/godz., wypożyczenie łyżew – 5 zł/godz. Wstęp na lodowisko dla dzieci do 7 roku życia jest bezpłatny. Bilety ulgowe przysługują dzieciom uczącym się w szkołach podstawowych za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

6 grudnia br. z okazji św. Mikołaja wstęp na lodowisko będzie bezpłatny.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy