reklama

Mikołajowe i Świąteczne vouchery w Klubie Fitness i Siłowni IFITT!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.12.2019 12:20,

Grudzień przyleciał do Nas niczym renifery z Laponii, dlatego IFITT KLUB FITNESSprzygotował dla CIEBIEmożliwość podarowania sobie lub bliskiej osobie vouchera upominkowego!

Mikołajowe i Świąteczne vouchery w Klubie Fitness i Siłowni IFITT!

Chcesz zadbać o zdrowie, kondycję, witalność oraz świetną sylwetkę swoje lub bliskiej osoby?

Klub Fitness IFITT to najlepszy wybór, a Ty masz teraz motywacje do działania!

Jak każdy wie, Nowy Rok oraz Święta to najlepszy czas, aby rozpocząć przygodę z treningiem na sali fitness, siłowni, strefie cardio.

Dlatego nie czekaj na jutro, zmotywuj siebie oraz swoich bliskich już dziś, aby zadbać o siebie!

IFITT to miejsce, w którym zawsze możesz liczyć na pozytywny uśmiechoraz świetną atmosferę, dodatkowo ćwicząc z nami nie musisz się martwić o rozpoczęcie przygody, ponieważ nasz personel zawsze chętnie pokaże Ci wszystko czym będziesz zainteresowany oraz wytłumaczy.

To jeszcze nie koniec możliwości, masz możliwość zakupienia PAKIETU ZDROWIE, który mieści w sobie: treningi personalne, indywidualny plan dietetyczny, opiekę trenera 24/7, masaż, systematyczny pomiar składu ciała, fizjoterapeutę oraz karnet OPEN. Chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń: 787108895. Nasz specjalista z pewnością dobierze ofertę dla Ciebie. Będziesz miał/a wtedy możliwość korzystać z pakietu opracowanego przy współpracy naszych specjalistów dla uzyskania jeszcze lepszych efektów ćwiczeń. Sam/a możesz wybrać czy chcesz ćwiczyć z kobietą czy mężczyzną, jakie są Twoje cele, priorytety, a przede wszystkim na czym się skupimy.

Black Friday dobiegł końca, a Ty przegapiłeś promocje? Bez obaw Klub Fitness iFitt przedłuża BLACK WEEK do 8.12.2019r. Uwaga! Pierwsze 5 osób, które zdecydują się skorzystać z promocji dodatkowo dostaną proteinowy shake w prezencie. To świetny czas i okazja aby zacząć być fit z iFitt.


Masz pytania? Zadzwoń!


Klub Fitness iFitt (Siłownia i Fitness),

Ul. Krakowska 50,

34-120 Andrychów

tel.: 696458161

e-mail: [email protected]

https://www.facebook.com/iFittKlubFitness/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy