reklama

Potężna dawka wzruszeń zaklęta w kartach powieści. Kto ją dostanie?

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.07.2022 08:31, eł

Rozstrzygnięcie naszego konkursu.

Potężna dawka wzruszeń zaklęta w kartach powieści. Kto ją dostanie?

W ubiegłym miesiącu do księgarń trafiła najnowsza powieść Joanny Szarańskiej z Przytkowic. To czwarty i ostatni tom cyklu „Na Miodowej”, uwielbianego przez czytelników gustujących we wzruszających obyczajowych historiach. A my niedawno opublikowaliśmy wywiad z autorką, któremu towarzyszył konkurs. Dziś podajemy nazwiska jego zwycięzców.

Premierę powieści „Noce na Miodowej 4” potraktowaliśmy jako swego rodzaju jubileusz. Nie chodzi tu jednak o żadną rocznicę, a tylko o okrągłą liczbę książek pisarki, które do tej pory ukazały się drukiem. Ta ostatnia jest bowiem dwudziestą w dorobku autorki. Jej wydanie postanowiliśmy uczcić wywiadem z Joanną Szarańską, który opublikowaliśmy tutaj.

Okrasiliśmy go konkursem, aby dać niektórym z naszych czytelników możliwość wygrania „Nocy na Miodowej 4”. Różnił się on od poprzednich, w których nagrodami były książki pisarki z Przytkowic. Dlaczego? Tym razem bowiem można było wygrać wyjątkowe egzemplarze, jakich nie dostaniecie w żadnej księgarni – każdy opatrzony autografem autorki i odręcznie napisanymi przez nią życzeniami dla zdobywcy.

Poprawnych odpowiedzi, jak zwykle, było dużo więcej niż nagród do zdobycia, a my musieliśmy wyłonić spośród nich tylko trzy. Oto nazwiska zwycięzców naszego konkursu:

Paulina Kantyka z Sułkowic-Łęgu

Magdalena Pakuła ze Stanisławia Górnego

Urszula Lehrfeld z Tomic

Po odbiór nagród zapraszamy do naszej redakcji, która mieści się w Andrychowie, przy ul. Starowiejskiej 22B, lok. 412 (na czwartym piętrze). Wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny: 512 813 677


Foto: Facebook/Joanna Szarańska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy