reklama

Tauron zwalnia. Planuje mniej przerw w dostawie energii elektrycznej

, Gospodarka, Wiadomości, 19.06.2022 21:15, eł

Zwłaszcza w tym powiecie, w którym z reguły było ich najwięcej.

Tauron zwalnia. Planuje mniej przerw w dostawie energii elektrycznej

Jak co tydzień, informujemy o planowanych wyłączeniach prądu na naszym terenie. Tym razem jednak mamy dobre wiadomości dla mieszkańców powiatu wadowickiego. W najbliższych dniach (o ile nie dojdzie do jakiejś awarii) prawie wszyscy będą mogli bez ograniczeń używać wszelkich urządzeń elektrycznych.

W powiecie wadowickim do planowanej przerwy w dostawie energii elektrycznej dojdzie tylko 23 czerwca w niewielkiej części jednej miejscowości – Kleczy Dolnej. Takiej sytuacji od dawna nie było – zwykle co tydzień podawaliśmy długą listę lokalizacji bez prądu.

Zdecydowanie więcej wyłączeń będzie w powiatach suskim i oświęcimskim. Na terenie pierwszego z nich do przerw dojdzie w Łętowni, Toporzysku, Osielcu, Bystrej Podhalańskiej, Grzechyni i Jachówce. W oświęcimskim problem dotknie mieszkańców części Głębowic, Osieka, Nowej Wsi, Piotrowic, Brzeszcz, Oświęcimia i Babic. Szczegóły poniżej.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy