reklama

Młody wokalista z naszego regionu doczekał się pierwszego profesjonalnego teledysku

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.11.2023 17:15, eł

Ten wideoklip może zaciekawić nawet tych, którzy nie lubią towarzyszącej mu muzyki.

Młody wokalista z naszego regionu doczekał się pierwszego profesjonalnego teledysku

Dominik Radwan to 21-letni student z Jaszczurowej, który od najmłodszych lat interesuje się muzyką. Trzy lata temu zaczął nagrywać hobbystycznie własne utwory, a od jakiegoś czasu dzieli się nimi w mediach społecznościowych. Działa pod pseudonimem artystycznym Radwanek.

Wokalista nie ma przygotowania muzycznego, nigdy nie uczył się śpiewu pod okiem profesjonalisty. - Swoje umiejętności szlifuję sam – podkreśla młody artysta. Autorskie utwory nagrywał dotąd amatorsko, podobnie jak teledyski do nich. Teraz jednak doczekał się pierwszego profesjonalnego wideoklipu, nakręconego do piosenki pod tytułem „Gwiazdy”.

- To mój największy dotychczasowy projekt w życiu! Spełniło się moje małe marzenie. Klip został stworzony przez ekipę z Krakowa, pod przewodnictwem Filipa Shustova. Jest to dla mnie pierwsza styczność z tak profesjonalnym podejściem do sprawy. Całość nagrania zajęła trzy sesje po kilkanaście godzin. Jesteśmy niezmiernie dumni z efektów naszej pracy – wyznaje wokalista.

Sama muzyka z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu, jednak w połączeniu z obrazem nabiera ona znacznie ciekawszego wymiaru. Oto wspomniany teledysk:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy