reklama

W Andrychowie ruszył kolejny market

, Gospodarka, Wiadomości, 17.12.2021 13:10, eł

Handel w nim rozpoczął się dzisiaj (17 grudnia).

W Andrychowie ruszył kolejny market

Bez wielkiej pompy otwarty został market Dino przy ul. Żwirki i Wigury w Andrychowie. Otworzył podwoje przed klientami 17 grudnia, po intensywnych przygotowaniach, które trwały przez kilka ostatnich dni.

To już drugi sklep tej sieci w Andrychowie. Pierwszy znajduje się przy ul. Powstańców Warszawy. Market przy ul. Żwirki i Wigury mieści się pomiędzy osiedlem bloków a cmentarzem żydowskim. Będzie czynny we wszystkie niedziele, również te niehandlowe – przynajmniej do końca stycznia, bowiem od 1 lutego mają wejść w życie nowe przepisy, uszczelniające lukę prawną, która umożliwia przedsiębiorcom prowadzenie niedzielnego handlu.

Dino Polska S.A. to polska sieć założona w 1999 roku przez Tomasza Biernackiego, rozwijająca się bardzo dynamicznie. W pierwszych trzech kwartaach tego roku uruchomiła 234 nowe markety, o 53 % więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Łączna liczba sklepów to ponad 1700. Sieć zatrudnia w sumie już blisko 30 tys. osób.

Chcemy utrzymać wysokie tempo rozwoju, dlatego na przyszły rok planujemy jeszcze większe nakłady inwestycyjne. Oprócz rosnącej liczby marketów Dino, zostaną przeznaczone między innymi na dalszy rozwój zaplecza logistycznego oraz na zwiększenie mocy produkcyjnych naszego zakładu mięsnego Agro-Rydzyna – informuje Michał Krauze, członek zarządu Dino Polska S.A.


Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy