reklama

Zofia Wanat uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi

MAGAZYN, Wiadomości, 16.12.2021 10:00, eł
To niebagatelne wyróżnienie dla dyrektorki andrychowskiej szkoły.
Zofia Wanat uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi

Zofia Wanat, dyrektorka Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie (działającego pod auspicjami Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach) została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi. To odznaczenie nadawane osobom, które mają na koncie czyny wykraczające poza zakres ich zwykłych obowiązków, na przykład ofiarną działalność publiczną lub charytatywną.

Dyrektorka andrychowskiej szkoły odebrała odznaczenie z rąk wojewody śląskiego, podczas gali zorganizowanej z okazji 95. rocznicy istnienia ZDZ w Katowicach. ”To wyróżnienie należy się również moim współpracownikom, kadrze zarządzającej, administracji, obsłudze, ale nade wszystko nauczycielom i uczniom! Żeby można coś zdziałać, trzeba spotkać fajnych , upartych, pomysłowych i pracowitych ludzi. Aha, jeszcze muszą patrzeć w jednym kierunku, podobnie myśleć i rozumieć” - napisała na swoim facebookowym profilu Zofia Wanat.


Foto: Facebook/Zofia Wanat

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy