reklama

Areszt dla młodego mężczyzny, który pobił nastolatkę

, Na sygnale, Wiadomości, 15.12.2021 18:00,
Mężczyzna usłyszał zarzuty pozbawienia nastolatki wolności i spowodowania ciężkich obrażeń ciała.
Areszt dla młodego mężczyzny, który pobił nastolatkę
Jak informuje policja, w ubiegłym tygodniu 16-letnia mieszkanka powiatu suskiego udała się do mieszkania wynajmowanego przez swojego znajomego, który chwilę wcześniej zabrał jej telefon komórkowy. W mieszkaniu między nastolatką a 23-latkiem doszło do awantury, w trakcie których mężczyzna zaatakował nastolatkę, uderzając ją po twarzy oraz kopiąc po ciele. Mężczyzna przetrzymując ją w pokoju, zagroził że jeżeli wezwie pomoc, jej sytuacja się pogorszy.

Tymczasem nastolatkę poszukiwali rodzice, którym udało się ustalić gdzie, może przebywać ich córka. Rodzice, widząc stan i obrażenia dziecka udali się do szpitala. Nastolatce, która jak się okazało, miała złamane żebro oraz kości twarzy, została udzielona pomoc medyczna w szpitalu w Suchej Beskidzkiej.

O zdarzeniu został powiadomiony Komisariat Policji w Jordanowie i wyniku podjętych czynności policjanci zespołu kryminalnego 10 grudnia zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu suskiego. Mężczyzna usłyszał zarzuty pozbawienia nastolatki wolności i spowodowania ciężkich obrażeń ciała.

W sobotę (11 grudnia) 23-latek został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, który przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec zatrzymanego tymczasowe aresztowanie. Teraz mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym czekając na sądowy finał tej sprawy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy