reklama

Jazdę zakończył w rowie

, Na sygnale, Wiadomości, 15.12.2021 13:01, eł

Na drodze było ślisko, a kierowcy się spieszyło.

Jazdę zakończył w rowie

W powiecie suskim jest dużo więcej śniegu niż w sąsiednim wadowickim, więc i warunki na drogach nie należą do najłatwiejszych. Nie wszyscy kierowcy jednak o tym pamiętają. Mężczyzna za kółkiem samochodu marki mitsubishi jechał trochę zbyt szybko, jak na sytuację panującą na jezdni. W efekcie wycieczkę zakończył w rowie.

Zdarzyło się to dzisiaj (15 grudnia) przed południem, na drodze powiatowej w Grzechyni. - Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, toteż na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, doprowadzając do wywrócenia pojazdu – informuje aspirant sztabowy Wojciech Copija, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Kierowca był trzeźwy. Z wywrotki wyszedł bez szwanku, ale jego finanse nieco na tym ucierpią. Za nierozważną jazdę został bowiem ukarany mandatem.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy