reklama

Schody do wiedzy już prawie gotowe

, Gospodarka, Wiadomości, 01.08.2022 14:44, EŁ/WB
Beton musi wyschnąć, a wówczas można będzie przystąpić do prac wykończeniowych.
Schody do wiedzy już prawie gotowe

Przy budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie trwają dwie osobne inwestycje. Jedna to budowa hali sportowej, a kolejna – nowych schodów do budynku. O ile ta pierwsza potrwa jeszcze do 2024 roku, to druga jest już mocno zaawansowana.

Stare schody prowadzące do drzwi wejściowych I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie były już mocno nadgryzione zębem czasu. Po ubiegłorocznych deszczach stopnie zaczęły pękać i dalsze ich użytkowanie stało się po prostu niebezpieczne. We wrześniu ubiegłego roku schody zostały ogrodzone taśmami, aby uczniowie z nich nie korzystali.

Nowe buduje, a właściwie wybudowała Firma Remontowo–Budowlana Tomasz Praciak z Andrychowa. Ich betonowa konstrukcja jest już gotowa i schnie. Trzeba je będzie jeszcze tylko wykończyć. Całość prac zostanie zrealizowana przed rozpoczęciem roku szkolnego. Wykonawca wycenił inwestycję na 185 tys. zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Lilo, 01.08.2022 19:10

25tys to jest maksymalna wartość tej inwestycji. Niezłe ktoś kręci wałki