reklama
reklama

W środę otwarty został nowy market Bricomarché

Gospodarka, Wiadomości, 24.04.2024 12:00, INFORMACJA PRASOWA
W środę 24 kwietnia przy ul. Konstytucji 3 Maja 12a w Wadowicach otwarty został nowy market Bricomarché.
W środę otwarty został nowy market Bricomarché
Bricomarché w Wadowicach, to jednocześnie druga placówka, zaraz po Suchej Beskidzkiej, której właścicielami są przedsiębiorcy Grupy Muszkieterów, Anna i Tadeusz Kempa. W dniu otwarcia klientom zapewniono liczne konkursy z nagrodami, a także atrakcyjne promocje.


Nowy sklep ma 3600 mkw. powierzchni handlowej, 1400 mkw. ogrodu zewnętrznego oraz 96 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych klientów. Mieszkańcy miasta i okolic zyskają dostęp do blisko 30 tys. artykułów z czterech sektorów: budowanie, majsterkowanie, dekoracja i ogród. Sieć informuje, że sklep jest proekologiczny, a w jego ofercie znajdziemy rośliny pozyskiwane od lokalnych dostawców, a energię wytwarzać będzie m.in. za pomocą zamontowanych paneli fotowoltaicznych.

W Bricomarché zatrudnienie znalazła 30-osobowa kadra pracownicza, a do dyspozycji klientów są 3 kasy.

Jako przedsiębiorcy z długim stażem w Grupie Muszkieterów, z pełnym przekonaniem i zaufaniem do produktów tej marki, wraz z żoną otwieramy drugi już sklep. Jest to tym samym 13. placówka Bricomarché w województwie małopolskim, co oznacza, że klienci z chęcią dokonują tu zakupów do swoich domów i ogrodów. Pragniemy poszerzać swoje doświadczenie w prowadzeniu supermarketów i wraz ze wsparciem Grupy Muszkieterów podnosić poprzeczkę na rynku DIY, w dalszym ciągu dostarczając naszym klientom produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach – mówi Tadeusz Kempa, współwłaściciel Bricomarché w Wadowicach.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy