reklama
reklama

Zadbaj o swojego pupila w Bubble Dog Spa

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.04.2024 16:05,
W Bubble Dog SPA priorytetem jest zapewnienie najlepszej opieki i pielęgnacji Waszym ukochanym zwierzakom. I co najważniejsze, mamy jeszcze wolne terminy na ten tydzień!
Zadbaj o swojego pupila w Bubble Dog Spa
Nasza ekipa to wykwalifikowani, certyfikowani specjaliści, którzy z pasją i precyzją zajmują się pielęgnacją zwierząt. W Bubble Dog SPA możecie być pewni, że Wasz pupil zostanie obsłużony z najwyższą starannością. U nas Wasze zwierzaki są traktowane jak członkowie rodziny. Staramy się, aby wizyta w Bubble Dog SPA była dla nich przyjemnym
doświadczeniem.

Przyjmujemy zarówno małe jak i duże psy oraz koty.

Mamy dostępne wolne terminy ! Nie czekajcie, bo miejsca szybko się zapełniają. To idealna okazja, aby upiększyć Waszego pupila lub po prostu zadbać o jego zdrowie i komfort.
Jeśli zastanawialiście się, kiedy najlepiej umówić się do Bubble Dog SPA, to teraz jest ten czas!


Aby zarezerwować termin, wystarczy zadzwonić pod numer 697 697 126, 571 006 857 lub napisać do nas na Facebooku lub Instagramie.


Andrychów, ul. Krakowska 83, tuż nad pralnią ekologiczną Ludwik


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy