reklama
reklama

Policja zlikwidowała magazyn z narkotykami. 45-latek aresztowany [FOTO]

Na sygnale, Wiadomości, 24.04.2024 07:22,
Policja zabezpieczyła ponad 7 kilogramów marihuany oraz 300 tys. zł. w gotówce.
Policja zlikwidowała magazyn z narkotykami. 45-latek aresztowany [FOTO]
W jednej z miejscowiości na terenie powiatu suskiego policja zatrzymała 45-letniego mieszkańca Rabki Zdrój. Na terenie posesji, gdzie przebywał, kryminalni znaleźli bardzo duże ilości marihuany i gotówkę. Policja informuje, że narkotyki były już przygotowane do dystrybucji, poporcjowane i zapakowane w foliowe worki. Ukryte w szafie drzwiczki doprowadziły policjantów do niewielkiego pomieszczenia, którego wnętrze przygotowano pod uprawę konopi. Zainstalowane były tam lampy grzewcze i wentylatory, a w małych pojemnikach rosły sadzonki marihuany.

W sumie zabezpieczono ponad 7 kilogramów marihuany oraz 300 tysięcy złotych w gotówce. Wartość rynkowa zabezpieczonych narkotyków wynosi blisko 400 tys. złotych.

45-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii uprawy, wytwarzania oraz wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec 45-latka tymczasowego aresztu.

W piątek (19.04) sąd przychylił się do wniosku i podejrzany na najbliższe 3 miesiące trafił do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok. Za popełnione przestępstwa, grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 nawet do 20 lat.

źródło: małoposka policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy