reklama

Policja nadal poszukuje dwóch złodziei paliwa

, Na sygnale, Wiadomości, 01.08.2022 12:02, eł

Jak się okazało, mieli kradzione tablice rejestracyjne.

Policja nadal poszukuje dwóch złodziei paliwa

Kilka dni temu pisaliśmy o dwóch mężczyznach, którzy na stacji paliw w Nowej Wsi (gmina Kęty) zatankowali benzynę i LPG za ponad 500 zł, po czym odjechali bez płacenia. Teraz się okazuje, że nie był to bynajmniej akt desperacji, spowodowany panującą drożyzną.

Panowie starannie zaplanowali całą akcję. Samochód audi A6 kombi koloru szary metalik, którym przyjechali, miał założone kradzione tablice rejestracyjne. A monitoring nakierowany na dystrybutory paliw daje niezbyt wyraźny obraz, o czym prawdopodobnie złodzieje wiedzieli (lub przynajmniej się tego domyślali).

Ale, mimo że byli przygotowani do akcji, popełnili poważny błąd. Po zatankowaniu jeden z nich wszedł do budynku stacji, by zapytać o toaletę. Tam kamera zarejestrowała jego wizerunek w większym zbliżeniu. Owszem, ten obraz również jest daleki od ideału, ale daję jakąś szansę identyfikacji uwiecznionego na nim mężczyzny.

Policjanci z komisariatu w Kętach apelują do osób, które rozpoznają człowieka ze zdjęcia, o kontakt pod nr tel. 47 83 26 500. Można też zadzwonić na nr alarmowy 112 lub wysłać e-mail na adres: [email protected] Policja zapewnia anonimowość wszystkim osobom, które udzielą informacji w tej sprawie.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy