reklama

W tych miejscach nie będzie prądu w najbliższych dniach

, Gospodarka, Wiadomości, 31.07.2022 18:38, eł

Na wiele godzin zabraknie go między innymi w częściach Wadowic, Andrychowa i Kalwarii.

W tych miejscach nie będzie prądu w najbliższych dniach

Jak w każdą niedzielę, podajemy, gdzie w najbliższych dniach można spodziewać się przerw w dostawach energii elektrycznej. Nie będzie ich aż tak dużo, jak w minionych tygodniach, jednak mogą się okazać szczególnie dotkliwe. Wystąpią bowiem w kilku takich miejscach, gdzie mieszka sporo osób i mieszczą się różne firmy.

Tauron Dystrybucja planuje wyłączenia prądu, aby móc przeprowadzić prace konserwacyjne i modernizacyjne. Jak zwykle, najwięcej takich przerw w dostawach energii elektrycznej będzie w powiecie wadowickim. Między innymi we wszystkich jego miastach: Wadowicach, Andrychowie i Kalwarii Zebrzydowskiej, a także w kilku wioskach: Jaszczurowej, Spytkowicach, Kleczy Dolnej i Wieprzu. Szczegóły w tabelach.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy