reklama
reklama

Zuzia Piekarczyk zagra w Reprezentacji Polski!

Sport, Wiadomości, 24.02.2023 12:38, red
Duży zaszczyt spotkał młodą tenisistkę stołową MKS Wadowice i uczennicę szkoły w Inwałdzie - Zuzannę Piekarczyk.
Zuzia Piekarczyk zagra w Reprezentacji Polski!
Zuzia Piekarczyk, utalentowana zawodniczka w tenisie stołowym, dostała właśnie powołanie do Reprezentacji Polski na międzynarodowy turniej WTT WORLD CENTER, który odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie w dniach 27.03- 02.04.2023r.

Wcześniej w dniach 12-17 marca w Gdańsku Zuzia weźmie udział w zgrupowaniu Reprezentacji Polski juniorek. 13-letnia mieszkanka Inwałdu od 8 lat trenuje tenis stołowy.

Dodajmy, że w swoim dorobku Zuzia ma 3 medale Mistrzostw Polski, 11-krotnie stawała na najwyższym podium Mistrzostw Małopolski, kilkukrotnie meldowała się na podium Grand-Prix Polski w kategorii żaków i młodzików.


foto: Archiwum rodzinne
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama