reklama
reklama

Ogromny sukces Małopolskiego Klubu Karate podczas Mistrzostw Polski [FOTO]

Sport, Wiadomości, 22.04.2024 10:27, NEWSY CZYTELNIKÓW
3 mistrzów Polski oraz 2 wicemistrzów Polski - oto bilans udziału zawodników Małopolskiego Klub Karate OYAMA w Mistrzostwach Polski.
Ogromny sukces Małopolskiego Klubu Karate podczas Mistrzostw Polski [FOTO]
20 kwietnia w Radomiu w arenie RCS odbyły się Mistrzostwa Polski OYAMA I KYOKUSHIN. W zawodach wzięło udział 511 zawodników i 63 kluby z całej Polski.

Ekipa z MKK z Andrychowa po raz kolejny pokazał dominację nad swoimi rywalami. Spośród wszystkich klubów z całej Polski zajęli 14 miejsce drużynowo.

Tytuł mistrza Polski zdobyli: Zuzanna Hajek, Łukasz Domagała, Jakub Grabiec.

Tytuł vicemistrza Polski: Mateusz Domagała, Wiktoria Filus w kategorii Knocdown (walka na gołe pieści)

Funkcję sędziego pełniła Sempai Roksana Czajkowska.

- Jesteśmy dumni z naszych zawodników oraz trenerów. Były to jedne z największych i najważniejszych zawodów w całej Polsce. Przed nami kolejne zawody na które pojedzie reprezentacja naszego klubu - Mistrzostwa Europy w Białymstoku, które odbędą się 1 czerwca - podsumował Kacper Kasperek z Małopolskiego Klubu Karate.


foto: MKK
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama