reklama
reklama

Szkoła narciarska i snowboardowa Talarinio

Sport, Wiadomości, 28.02.2023 07:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Już można się zapisywać na szkolenia indywidualne dla dzieci oraz dorosłych.
Szkoła narciarska i snowboardowa Talarinio

Szkoła Narciarska Talarinio działa na rynku od ponad 10 lat, mozolnie tworzona od podstaw, stacjonująca na stokach Czarnego Gronia. Kadrę szkoły tworzą wykwalifikowani instruktorzy o niewiarygodnych umiejętnościach, którzy w zajęcia wkładają całe serce i wiedzę.

Dążenie do bycia najlepszymi wśród najlepszych, to ciągła praca nad rozwijaniem własnych umiejętności i poszerzaniem wiedzy. Regularne uczestnictwo w odpłatnych szkoleniach, treningach, czy okresowych unifikacjach uprawnień organizowanych przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, czy SITS sprawia, że jesteśmy w stanie uczyć na jeszcze wyższym poziomie. Dla naszej kadry narciarstwo czy snowboard to nie tylko praca - to całe nasze życie! Jesteśmy zgranym Teamem ludzi -mówi Mateusz Talar właściciel.

Rozbudowana oferta sprawia, że każda osoba znajdzie coś dla siebie.

Zobaczcie nagranie.


Szkolenia indywidualne dla dzieci oraz dorosłych - najbardziej efektywna forma szkoleń. Instruktor koncentruje swoją uwagę na jednym uczniu. Dostosowuje zakres realizowanych zajęć do jego możliwości psychomotorycznych.

Wyjazdy zagraniczne - dużo słońca, piękne widoki, doskonałe warunki, masa atrakcji i smaczna kuchnia- to wszystko podczas rodzinnych wyjazdów.

Na miejscu szkolenia narciarskie z naszymi instruktorami.

FreeSki w Livigno 3-10.12.2023r. ; 15.04-22.04.2023r.


Talarinio to szkoła z licencją Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN

Zapisy na poszczególne kursy, szkolenia oraz wyjazdy odbywają się poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie: www.talarinio.pl

Facebook https://www.facebook.com/Talarinio/

Instagram https://www.instagram.com/talarinio_szkola_narciarska/

Kontakt: 783 529 263
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama