reklama
reklama

Zamknięty bezpłatny parking przed zamkiem

Gospodarka, Wiadomości, 23.02.2023 17:15, red
Był parking, nie ma parkingu.
Zamknięty bezpłatny parking przed zamkiem

Niedawno całkowicie zablokowany został wjazd na dziedziniec zamku w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej. Urzędnicy z andrychowskiego magistratu w ten sposób postanowili ograniczyć ruch samochodowy w tym miejscu. Plac przed zamkiem systematycznie jest "rozjeżdżany" przez kierowców, którzy parkują tutaj swoje auta. Teraz ma tam rosnąć ładna trawa i kwiatki.

Pojawił się jednak problem. W ten sposób zniknęło sporo bezpłatnych miejsc parkingowych z centrum Andrychowa. Ludzie zostawiali tutaj swoje samochody, aby np. załatwić szybko jakąś sprawę na poczcie czy zrobić zakupy w którymś ze sklepów w tym rejonie miasta.

Teraz pozostaje skorzystać z płatnego parkingu przy ul Rynek lub szukać miejsc przed lub za znajdującym się tutaj pubem.

foto: WB

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zdzislaw, 23.02.2023 23:25

Jak Żak coś wymyśli to płakać się chce!

Bea, 23.02.2023 21:33

Plac Mickiewicza bedzie stał pusty przez następne 50 lat i jedynym argumentem jest to że bruk będzie zniszczony ! Do cholery ten bruk nawet piaskiem nie był zasypany żeby sie sklinował ! Wielki plac stoi pusty i nikomu nie służy ! Jaki to ma sens ? Dlaczego fontanna nie jest izolowana małą architekturą z zielenią siedziskami i parasolami chroniącymi przed słońcem ? Kto w pełnym słońcu tam siedzi ? Nikt !!! No góra 10minut ! Fontanna otoczona jakimiś koszmarnymi czarnymi słupkami dobrymi może na cmentarz ! Taki plac powinien służyć ludziom i jako parking i jako wyizolowana od parkingu strefa wokół fontanny !

Burakz wiejskiej , 23.02.2023 20:13

żaku bądź eko zamknij całe miasto ????????????

Koniczynka, 23.02.2023 19:51

Zakaz ruchu i natychmiastowa likwidacja parkingu na Mickiewicza, plac się cały rozsypuje!!!! A kto wpadł na pomysł żeby tam zagrodzić wjazd przy ruinie Bobrowskich??? Plac przy ruinie Bobrowskich jest rozjeżdżany ale plac na Mickiewicza nie jest rozjeżdżany. Co za baran wymyślił to tłumaczenie??? Ruina Bobrowskich się sypie i grozi zawaleniem tak jak prywatna kamienica przy ulicy Rynek.

cath, 23.02.2023 18:46

Swego czasu stał tam znak zakazu ruchu i było ok.A myślenie ze to ożywi handel w centrum Andrychowa jest chyba życzeniowe .Swiat się zmienia…

Gość, 23.02.2023 18:31

Sytuacji sklepów to i tak nie poprawi, a Plac Mickiewicza został zniszczony przez parking. Tam powinien być zakaz z wyjątkiem dla dostaw.