reklama
reklama

Parkingowe złośliwości w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 23.02.2023 09:35, red
Z parkingami na osiedlach w Andrychowie (i nie tylko) jest problem.
Parkingowe złośliwości w Andrychowie
Przed blokami w Andrychowie z reguły wyznaczonych miejsc do pozostawienia samochodu jest zdecydowanie mniej niż potrzeb. Z tego powodu na osiedlach regularnie dochodzi do kłótni i sporów.

Niedawno opisywaliśmy sytuację na jednym z osiedli. Pewien mieszkaniec był notorycznie nękany przez innego kierowcę za to, że parkował nie przed swoim blokiem. Okazało się, że niesłusznie.


Bywa, że ktoś zaparkuje nierówno, na pasie zieleni, albo utrudnia wyjazd innym. Też jest problem. Na jednym z osiedlu trwa sąsiedzki spór pomiędzy kierowcami w takiej właśnie sprawie. Jeden z kierowców zostawił ostatnio za szybą samochodu innego kierowcy taką oto karteczkę.

Co sądzicie o takim sposobie rozwiązywaniu sporów sąsiedzkich?


foto: WB
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 24.02.2023 10:35

No a jak by troszkę podciąć te krzaczki, to obydwa autka by się zmieściły, ale po co- spocić się można zachorować i kto sąsiadowi będzie karteczki przyklejał, no kto? Koniczynka z Policją na zmianę.

Koniczynka, 23.02.2023 14:09

Po co pisać karteczki. Wezwać policję, dostanie mandat 500 zł za parkowanie na trawniku to drugi raz tak już nie stanie.

obserwator2012, 23.02.2023 12:54

Prawda jest taka,że większość pojazdów to auta służbowe,które powinny być zaparkowane w siedzibie firmy