W niedzielę Halniak zagra mecz dla Dominika

, Sport, Wiadomości, 29.09.2017 18:10, PG
W niedzielę (01.10.) podczas meczu na stadionie LKS Halniak w Targanicach k. Andrychowa będzie można pomóc choremu na białaczkę Dominikowi.
W niedzielę Halniak zagra mecz dla Dominika

Mecz zostanie rozegrany o godz. 16.00 pomiędzy LKS Halniak Targanice a Nadwiślańska Brzeźnica. Podczas meczu zbierane będą pieniądze na leczenie chorego na białaczkę Dominika Kierczaka.

Tak na wydarzenie zapraszają organizatorzy:

 

Halniak Targanice.... można pomyśleć  „grupa ludzi lubiących grać w piłkę". Jednak wiele osób z naszej miejscowości uczestniczy w życiu klubu. Dzięki temu mamy jakąś tam siłę przebicia wśród naszej społeczności. Niedawno całe Targanice włączyły się w akcję pomocy Michałowi za co serdecznie dziękujemy. Pokazało to ile wszyscy mamy chęci pomocy drugiemu człowiekowi. Teraz mamy po raz kolejny okazje pomóc!

Rodzina naszego kolegi jest w potrzebie i nie chcemy być wobec tego obojętni !

15- letni Dominik Kierczak, brat grającego w Halniaku Seweryna, od dziecka zmaga się z chorobą znaną jako rybia łuska. Ostatnio okazało się, że cierpi także na białaczkę. Rodzina potrzebuje pieniędzy na leczenie. My chcemy pomóc! Włączcie się wszyscy w tą pomoc! Dobro powraca!


Okażmy je potrzebującym ! Niech pomaganie będzie normalne! Przy okazji zachęcamy także wszystkich do rejestrowania się w bazie dawców szpiku https://www.dkms.pl/pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›