reklama
reklama

Zuzanna Piekarczyk potrójną złotą medalistką Mistrzostw Małopolski

Sport, Wiadomości, 21.04.2024 11:18,
Mieszkanka Inwałdu, zawodniczka Skawy Wadowice, po raz kolejny spisała się na medal!
Zuzanna Piekarczyk potrójną złotą medalistką Mistrzostw Małopolski
20 kwietnia w Czchowie rozegrano Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Kadetów w tenisie stołowym. Bardzo dobre zawody rozegrała reprezentantka MKS SKAWA Wadowice Zuzanna Piekarczyk, która zdominowała turniej zdobywając trzy złote medale!

W grze pojedynczej z racji wysokiego rankingu zawodniczka Skawy Wadowice rozpoczęła turniej od ćwierćfinału w którym zwyciężyła Oliwię Haba (MKS ,, Tarnovia” Tarnów) w stosunku 3:1, półfinał to pojedynek z Emilią Byrtek (KS Bronowianka Kraków) zakończony wynikiem 3:0. W finale Zuzannna zagrała z Natalią Bartoszko (KS Bronowianka Kraków) zwyciężając również bez straty seta 3:0.


Po złotym medalu w singlu mieszkanka Inwałdu wywalczyła kolejne dwa złote krążki w grze deblowej oraz mikście. W deblu wystąpiła w parze z Weroniką Jakubczyk UKS ,, Rokicie” Szczytniki. Dziewczyny wygrały turniej gier podwójnych bez straty seta w finale pokonując zawodniczki MKS ,, TARNOVIA” Tarnów Oliwię i Klaudię Haba. W mikście występując w parze z Kacprem Honkowiczem ( MKS ,, Radość” Gorlice) w pojedynku finałowym zwyciężyli parę Weronika Jakubczyk ( Rokicie Szczytniki)/Mateusz Pajorski ( AZS Kraków) w stosunku 3:2.

Po bardzo udanych Mistrzostwach Małopolski młoda tenisistka Skawy Wadowice będzie się przygotowywać do kolejnych bardzo ważnych zawodów Mistrzostw Polski Kadetów, które odbędą się w dniach 09-12.05.2024r w Szczawnie Zdroju ( województwo dolnośląskie).
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama