reklama
reklama

ON TOUR IN ANDRYCHÓW. Strażacy szkolili się w Andrychowie

Na sygnale, Wiadomości, 20.04.2024 15:15, red
W wydarzeniu wzięli udział strażacy z kilkunastu jednostek.
ON TOUR IN ANDRYCHÓW. Strażacy szkolili się w Andrychowie
W sobiotę (20.04) w Andrychowie zorganizowane zostały ćwiczenia dla strażaków pod hasłem ON TOUR IN ANDRYCHÓW. Strażacy mieli okazję zapoznać się z zasadami gaszenia fotowoltaiki, pojazdów elektrycznych, których jest coraz więcej na drogach, ratowania strażaków przez strażaków czy jazdy na quadach. Ćwiczenia praktyczne zostały przeprowdzane w dwóch miejscach w Andrychowie - na poligonie szkoleniowym OSP przy liceum w Andrychowie oraz na terenie strefy przemysłowej przy ulicy Biała Droga.

Organizatorerm szkolena jest OSP Andrychów, które od kilku lat prowadzi w Andrychowie poligon szkoleniowy OSP.

W zajęciach uczestniczyli strażacy z jednostek: OSP Roczyny, OSP Sułkowice Bolęcina, OSP Targanice Dolne, OSP Zagórnik, OSP Targanice Górne, OSP Rzyki, OSP Inwałd, OSP Sułkowice-Łęg, OSP Andrychów, OSP Wadowice, OSP Bulowice, OSP Gierałtowice, OSP Radziszów, OSP Maków Podhalański, OSP Białka, OSP w Skułach, JRG Andrychów.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy