reklama
reklama

Do godziny 21:00 trwa druga tura wyborów

Polityka, Wiadomości, 21.04.2024 08:37,
W naszym regionie głosowanie odbywa się w gminach: Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Spytkowice, Zator, Przeciszów, Kęty, Zawoja i Maków Podhalański.
Do godziny 21:00 trwa druga tura wyborów
W niedzielę (21.04) w wielu gminach w Polsce odbywa się druga tura wyborów wójta/burmistrza/ prezydenta miasta. W naszym regionie głosowanie odbywa się w gminach: Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Spytkowice, Zator, Przeciszów, Kęty, Zawoja i Maków Podhalański.

W lokalu wyborczym każdy uprawniony do głosowania dostanie jedną do głosowania z nazwiskami kandydatów. Na karcie należy tylko 1 raz zaznaczyć X przy nazwisku wybranego kandydata.

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje o sposobie głosowania. Wyszukiwarka komisji wyborczych: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/obwodowe/wyszukiwarka?

Dziś w nocy na mamNewsa.pl będziemy podawać nieoficjalne wyniki wyborów w gminach naszego regionu.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy