reklama
reklama

Włamywacz wpadł na gorącym uczynku

Na sygnale, Wiadomości, 20.04.2024 16:54,
Śledczy przedstawili 36-latkowi zarzut kradzieży, zniszczenia mienia oraz naruszenia miru domowego.
Włamywacz wpadł na gorącym uczynku
Kilka dni temu policja w Kalwarii Zebrzydowskiej otrzymała telefoniczne zgłoszenie, że w niezamieszkałym budynku na terenie miasta ktoś uszkodził okno.

- Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. W budynku zastali 36-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, który jak ustalili wybił szybę w oknie, po czym przedostał się do środka. Ponadto, jak się okazało w trakcie dalszych czynności z budynku skradziona została biżuteria i pieniądze na łączną kwotę ponad 1300 złotych. Poszkodowany oszacował straty na łączną kwotę ponad 2 tys. złotych - informuje st. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Śledczy przedstawili 36-latkowi zarzut kradzieży, zniszczenia mienia oraz naruszenia miru domowego, do których częściowo się przyznał. Mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawiania wolności nawet do 5 lat.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

buli, 20.04.2024 20:14

"Grozi"....???!!!!! Raczej należy się przynajmniej 25 lat !!!!!!