reklama
reklama

Apartamenty Starowiejska, czyli nowa inwestycja w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.07.2024 18:15,
Nowoczesny budynek, 81 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o metrażu od 26 do 87 m2. Mieszkania już w sprzedaży.
Apartamenty Starowiejska, czyli nowa inwestycja w Andrychowie
Ten nowoczesny apartamentowiec powstanie u zbiegu ulic Metalowców i Starowiejskiej w Andrychowie. Nowoczesny budynek to 81 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów o metrażu od 26 do 87 m2. Projektując Apartamentowiec Starowiejska chcieliśmy zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort i nowoczesną przestronności. Na samym parterze znajduje się lokal usługowy, zaś w przestrzeni garażowej dostępne są komórki lokatorskie i miejsca parkingowe możliwe do wykupu.

W budynku takim jak Apartamentowiec Starowiejska, komfort mieszkańców to podstawa. Ten trzypiętrowy nowoczesny budynek z windą zostnie wykończony w najwyższym standardzie, co widoczne jest nie tylko po jego fasadzie, ale także wyglądzie korytarzy i mieszkań.

Lokalizacja także nie jest przypadkowa, ponieważ Apartamentowiec Starowiejska leży w centrum Andrychowa i jednocześnie w zacisznej lokalizacji. Gwarantuje to doskonałą dostępność wszystkich usług publicznych oraz placówek handlowych, kulturalnych oraz sportowych. Warto zaznaczyć także, że w niedalekiej odległości zlokalizowane są liczne placówki edukacyjne.

Postaw na pewną inwestycję i zrealizuj swoje marzenia o własnym, luksusowym m4!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu 607 900 607.
- artykuł sponsorowany -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy