W niedzielę po raz pierwszy w Andrychowie Targi Seniora

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.09.2017 12:00, (red)
Andrychowskie Targi Seniora już w niedzielę w hali sportowej w Andrychowie.
W niedzielę po raz pierwszy w Andrychowie Targi Seniora

Fundacja na Rzecz Wsparcia, Integracji i Rozwoju Osób i Rodzin Potrzebujących ”WIIR” w Andrychowie przy współpracy z Burmistrzem Andrychowa oraz Miejską Radą Seniorów w Andrychowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału pierwszej edycji Andrychowskich Targów Seniora, które odbędą się w niedzielę, 1 października, w Hali Sportowej w Andrychowie w godzinach 9.00-15.00.

W Targach będą uczestniczyć podmioty gospodarcze, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne (wystawcy), których oferta obejmuje szeroko rozumianą propozycję towarów i usług dla osób starszych oraz ich rodzin.

Targi Seniora organizowane są od kilku lat w różnych częściach Polski, w naszym regionie będzie to jednak zupełnie nowa propozycja. Miasto Andrychów jest najliczniejszym miastem w Małopolsce pod względem liczby mieszkańców powyżej 60. roku życia.


- W ostatnich latach zapotrzebowanie na usługi społeczne i biznesowe dla seniorów wzrasta, stąd uważamy, że organizacja tego typu imprezy w naszym regionie odpowie na potrzeby mieszkańców Andrychowa i okolic. Dla odwiedzających Targi planujemy szereg atrakcji. Udział w imprezie jest bezpłatny – informują organizatorzy.

 

 

źrodlo: WIIR

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Stanislawa_2801, 09.10.2017 13:24

Szkoda, że nie byłam. Tak jakoś mi wypadło niefortunnie. Liczę, że na następny rok też będą się odbywać i wtedy to choćby nie wiem co!!!

bober88, 01.10.2017 10:44

Byłem. Świetne targi. Polecam! :-)