Tata odebrał poród w domu, przed przyjazdem karetki! [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 29.09.2017 13:45, PG
W dzisiejszych czasach takie sytuacje zdarzają się rzadko. Zobaczcie rozmowę ze dzielnym tatą z Andrychowa.
Tata odebrał poród w domu, przed przyjazdem karetki! [VIDEO]

 

Dokładnie w poniedziałek (25.09.) w jednym z mieszkań na ul. Metalowców w Andrychowie wydarzyła się niezwykła historia. Pan Tomasz Bies odebrał poród swojej żony, przed przyjazdem karetki pogotowia.

 

Kiedy cała rodzina zorientowała się, że  to już "ten moment", za późno było na transport do szpitala. Pan Tomasz stanął na wysokości zadania i przyjął poród w domu, po czym mama Marta i synek Szymonek zostali zabrani przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

 

Jak mówi nam Pan Tomasz, mama i dzieciątko czują się dobrze a on sam wraz ze starszymi dziećmi Julką i Zuzią oczekują na przyjazd mamy i brata. Zobaczcie rozmowę (na video starsza siostra Szymonka - Zuzia a na zdjęciu Szymonek).

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kukus, 30.09.2017 10:52

Brawo Bioły heh

energiczna, 29.09.2017 12:56

GRATULACJE WIELKIE JEST PAN BOHATEREM