reklama

Tour de Pologne przejedzie znowu przez nasz region

, Sport, Wiadomości, 14.02.2020 09:52,
Trwają przygotowania do imprezy.
Tour de Pologne przejedzie znowu przez nasz region

Wkrótce poznamy dokładny przebieg tegorocznej trasy wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Wiadomo, że impreza odbędzie się w dniach 5-11 lipca i znowu przebiegać będzie przez nasz region.

W czwartek (13.02) dyrektor wyścigu Czesław Lang odwiedził kilka gmin. Omawiane były szczegóły organizacyjne. Był m.in. w Lanckoronie.

- Spotkanie dotyczyło spraw organizacyjnych związanych z przejazdem kolarzy przez teren Gminy Lanckorona. W trakcie spotkania Pan Czesław Lang wręczył Wójtowi swoją autobiografię oraz zapewnił o tym, że wiele dla niego znaczy współpraca z Gminą Lanckorona – informuje Urząd Gminy.


foto: UG Lanckorona

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 14.02.2020 16:48

Panie LANG !!! - Nikt już tego całego zamieszania w regionie nie chce. Poza gigantycznymi korkami i utrudnieniami na drogach i ... forsie dla Pana nikt na tym nic nie zyskuje. No może jeszcze prezes TVP na reklamach.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama