reklama

Szok. Pędził 147 km/godz. w terenie zabudowanym

, Na sygnale, Wiadomości, 13.02.2020 08:15, red
Ten kierowca chyba pomylił wiejską drogę z autostradą.
Szok. Pędził 147 km/godz. w terenie zabudowanym
W środę (12.02) wieczorem w Roczynach k. Andrychowa policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. Powód zatrzymania był jeden - kierowca przekroczył dozwoloną prędkość i to znacznie! Pędził z prędkością 147 km godz, a obowiązuje tutaj ograniczenie do 50 km/godz.

Mężczyzna stracił prawo jazdy, dodatkowo został ukarany 10 pkt karnymi. Również w środę, tyle że przed południem, na tej samej drodze zatrzymano innego pirata drogowego - kierowca mercedesa pędził z prędkości 107 km/godz. Jemu również zatrzymano prawo jazdy.

Ostatnio policjanci wyjątkowo często wykonują pomiary prędkości w Roczynach. Przez tę miejscowości wiedzie popularna trasa z Andrychowa w kierunku Bielska-Białej. Jak widać powodów kontroli nie brakuje, bo kierowcy często tutaj zdecydowanie przesadzają.

Podczas kontroli ujawniane są przekroczenia prędkości, ale nie tylko. Zobacz więcej: Gmina Andrychów: licznik samochodu cofnięty o prawie 400 tys. km!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 13.02.2020 09:45

A co on myślał że należy do KASTY i może sobie bezkarnie gnać ile wlezie ?