Kradzież w centrum Andrychowa. Sprawczyni zatrzymana

, Na sygnale, Wiadomości, 12.02.2020 13:45,
Portfel odzyskano, pieniędzy nie...
Kradzież w centrum Andrychowa. Sprawczyni zatrzymana

Kilka dni temu do andrychowskiego komisariatu zgłosiła się mieszkanka Andrychowa, która powiadomiła o kradzieży portfela z dowodem osobistym, kartą bankomatową, kartami lojalnościowymi oraz pieniędzmi (260 zł).

Jak wynikało z ustaleń, zgłaszająca siedziała na ławce w centrum miasta, gdzie dosiadła się do niej nieznana jej kobieta. Gdy oddaliła się z miejsca, pokrzywdzona zorientowała się, że zniknął jej portfel o czym niezwłocznie powiadomiła Policję.

- W trakcie prowadzonych czynności dyżurny komisariatu został poinformowany, że w jednym z andrychowskich bloków, mężczyzna ujawnił w skrzynce pocztowej portfel, który jak się później okazało należał do pokrzywdzonej kobiety. W portfelu brakowało jednak gotówki. Skuteczna praca śledczych doprowadziła do ustalenia danych złodziejki, która jeszcze tego samego dnia została zatrzymana na terenie gminy Andrychów.- informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

45-latce przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet do 5 lat więzienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 13.02.2020 02:55

Naradowość nie jest przypadkiem ?!?!?!?!? ale cieszy mnie to, że nie ma ich już w centrum miasta

Rzycon, 12.02.2020 18:22

Skuteczna praca śledczych i to w Andrychowie tosz to szok...