reklama

Gala Kalendarza Moto Show. Mamy dla Was konkurs [FOTO, VIDEO] [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.02.2020 15:20, DK
Rozstrzygnięcie konkursu.
Gala Kalendarza Moto Show. Mamy dla Was konkurs [FOTO, VIDEO] [AKTUALIZACJA]

W klubie Klimat w Bielsku Białej odbyła się uroczysta premiera kalendarza Moto Show 2020. Podczas gali dziewczęta zaprezentowały się w trzech stylizacjach. m.in. w strojach kąpielowych marki Lorin oraz w sukienkach od firmy Tajus fashion z Andrychowa. Podczas gali zagrał zespół "krawaciarze" ze znanym wokalistą Szymonem Kolbrem.

Wyjścia dziewczyn poprzedzały występy dwóch bardzo uzdolnionych dziewcząt Anny Polak oraz Gabrieli Frączek - mistrzyń Europy oraz uczestniczek mistrzostw świata w pole sport 2019. Nie zapomnijmy że całe to wydarzenie zorganizowane było z myślą o wielkim pasjonacie motoryzacji Grzegorzu Pytlarzu który walczy z nowotworem. Na zakończenie gali odbyła się licytacja kalendarza z autografami dziewcząt.

Natomiast podczas wieczoru zbierano do puszek pieniądze na rzecz chorego Grzegorza (uzbierano 1740 zł). Kalendarz wciąż można zakupić i wesprzeć Grzegorza na stronie moto show (sam kalendarz na gali wylicytowano za 1000 zł).

Mieliśmy do rozdania kilka kalendarzy Moto Show 2020. Po odbiór kalendarzy do naszego biura (Andrychów, ul. Starowiejska 22b/412) zapraszamy osoby, które wysłały poniższe zdjęcia.


Organizatorzy Dziękują wszystkim, którzy wspólnie z nimi tworzyli kalendarz, jak fotograf Bartek Kliś, firma Weboski, Nail & Make-up Kamila Węgrzyn, fryzjer Karolina Polok, operator kamery Dariusz Korupa, Zuzannie Stwora za organizację oraz oczywiście Piotrowi Bujakowi – autorowi całego „zamieszania”

a także sponsorom: Grupa Trojak, TAJUS-Fashion - Butik odzieżowy, Bongo, WLM Customs, Quality Vehicles, Capital Invest, Lyson International, ZDZ Kęty, Wranglery.pl, High Quality Car Spa, Bielscy Motocykliści, B3 Tour, Lorin - stroje kąpielowe, BP NOWAK AUTO SERWIS, Klub Klimat

Piotr Bujak nie zwalnia tempa i już podaje datę Moto Show Andrychów - 10.05.2020

Natomiast Moto Show w Bielsku Białej odbędzie się 11-12 lipca 2020 pod Dębowcem

Ci którzy nie byli na gali, mogą zobaczyć relacje

oraz materiał wideo z backstage'u
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy