reklama

Staruszek zastawiał niebezpieczne pułapki na przechodniów

, Na sygnale, Wiadomości, 13.02.2020 17:20,
Mężczyzna wkręcał w korzenie drzew śruby zakończone ostrzem, narażając tym samym idących drogą mieszkańców oraz turystów.
Staruszek zastawiał niebezpieczne pułapki na przechodniów
W ostatnim czasie mieszkańcy zgłaszali policji informacje, że ktoś wkręca śruby w korzenie drzew na drodze w Makowie Podhalańskim. Śruby te były zakończone ostrzem i narażały na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia przechodzących osób.

Efektem tzw. ”zastawionych sideł” były obrażenia nogi u 39-letniej mieszkanki Makowa Podhalańskiego.

- Prowadzone czynności doprowadziły do zatrzymania 71-letniego mieszkańca powiatu suskiego przez policjantów z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim. W jego garażu znaleziono identyczne śruby, które uszkodziły nogę pokrzywdzonej. Dalsze czynności w tej sprawie wykażą, czy mężczyzna jest odpowiedzialny za pozostałe zdarzenia, gdzie śruby wkręcone w korzenie pojawiały się na szlaku turystycznym pomiędzy Makowem Podhalańskim a Suchą Beskidzką. Osoby pokrzywdzone, a także posiadające informacje w tej sprawie proszone są o zgłaszanie się do KP w Makowie Podhalańskim. Stawiającemu sidła seniorowi, może teraz grozić kara pozbawienia wolności do 3 lat - apelują policjanci.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy