Siatkarska sobota. MKS na tarczy, Kęczanin zwycięski

, Sport, Wiadomości, 20.10.2019 08:12,
Tak w wielkim skrócie minęła siatkarska sobota.
Siatkarska sobota. MKS na tarczy, Kęczanin zwycięski
W sobotę (19.10) rozegra została trzecia seria spotkań nowego sezonu w II lidze siatkarzy. MKS Andrychów przegrał w Tychach 1-3, a Kęczanin wygrał na własnym parkiecie 3-0 z MKS II Będzin.

Drużyny z Kęt i z Andrychowa po 3 kolejkach mają na swoim koncie po 6 punktów. Liderem są tyszanie z dorobkiem 9 punktów.

W sobotę wystartowały rozgrywki w I małopolskiej lidze kobiet, czyli w dawnej III lidze. Zawodniczki MKS Andrychów na inaugurację wygrały 3-1 z Bronowianką Kraków. Natomiast siatkarki Kęczanina w tych samych rozgrywkach przegrały 0-3 z zespołem Setbol Oświęcim.

W sobotę w Andrychowie rozegrana została kolejna siatkarskiego turnieju drużyn amatorskich - memoriał im. Jana Pochopienia. Wygrał zespół Carmax Wadowice.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›