reklama
reklama

Epaka.pl - nowy punkt kurierski w Kętach!

Wiadomości, 22.10.2019 13:40,
W Kętach powstał nowy punkt kurierski Epaka.pl! Możesz tu nadać dowolną przesyłkę w dowolne miejsce w kraju i na świecie. Zapraszamy - sprawdź jakie to proste!
Epaka.pl - nowy punkt kurierski w Kętach!
Epaka.pl to nowoczesna platforma wysyłkowa umożliwiająca wysyłkę paczek. Od lat wyróżnia ją szeroki wachlarz usług oraz dbałość o ich najwyższą jakość i niską cenę.

Poprzez współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak DPD, InPost, DHL, UPS, GLS, FedEx, Paczkomaty, POCZTEX, paczka w RUCHu zawsze zapewnia Klientom najkorzystniejsze warunki.

Wysyłasz części samochodowe? Opony? Paczki gabarytowe? Dłużyce czy palety? U nas wyślesz wszystko! Specjalna oferta dla firm!

Wszystkie paczki nadane do godziny 17:00 przez dpd i InPost zostaną doręczone w następnym dniu roboczym.

Nowy punkt kurierski firmy mieści się w Kętach przy ulicy Sobieskiego 19 w GALERII SOBIESKIEGO - darmowy parking. Zapraszamy i zachęcamy również do kontaktu telefonicznego 33 400 02 11 lub 576 555 915.


EPAKA KĘTY GALERIA SOBIESKIEGO
ul. Jana III Sobieskiego 19
32-650 Kęty

Tel. 33 400 02 11
Tel. kom. 576 555 915

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy