reklama
reklama

Pierwsza w Polsce wieża widokowa w koronach drzew [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 19.10.2019 18:45, DK / WB
Wieża Widokowa w Słotwiny Arena podbija serca turystów.
Pierwsza w Polsce wieża widokowa w koronach drzew [VIDEO]
Niezwykła drewniana konstrukcja wieży o wysokości 49,5 metra budowana jest na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (896 m n.p.m) wśród lasów pasma Jaworzyny Krynickiej.

Do wieży prowadzi specjalnie skonstruowana „drewniana ścieżka” wznosząca się stopniowo do góry, podpierana przez 18 wież wsporczych i 87 słupów. Przy projektowaniu ścieżki pierwszy raz w Europie zastosowano w dwóch miejscach system piętrowej ścieżki.

Ten wyjątkowy projekt jest pierwszym tego typu w Polsce i w Europie, i ma szansę stać się jedną z głównych atrakcji regionu.

Byliśmy tam z kamerą.

ZobaczcieWięcej o tej atrakcji poczytacie na www.slotwinyarena.pl/wieza-widokowa-krynica-zdroj

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stefanbatory, 19.10.2019 21:32

Mam rozumieć że na Baraniej Górze nie ma wieży widokowej, a ta na Czantorii jest po stronie Czeskiej. Ok. Tak na poważnie niepotrzebna inwestycja w tym regionie, z Jaworzyny Krynickiej jest piękny widok, ale kto bogatemu zabroni?

starymoher, 19.10.2019 19:17

A ile kosztuj wejście? I dlaczego tak drogo?!