reklama

Kolejne przepychanki internetowe polityków. Rozłam w lokalnym PiS?

Polityka, Wiadomości, 18.10.2019 15:45, PG
Tym razem chodzi o wadowickich działaczy PiS.
Kolejne przepychanki internetowe polityków. Rozłam w lokalnym PiS?

Już dziwne było to, że burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński (PiS) nie poparł w wyborach ani swojej poprzedniczki, wieloletniej burmistrzyni Ewy Filipiak (PiS) ani Filipa Kaczyńskiego (PiS), któremu w kampanii pomagał przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Hajnosz. Burmistrz promował Iwonę Gibas z Oświęcimia, która ostatecznie mandatu nie otrzymała.

Ostatnio też post Bartosza Kalińskiego na facebooku o bezpłatnych szczepieniach na grypę skomentowała Ewa Filipiak, pisząc że takie szczepienia w Wadowicach zawsze były i żeby burmistrz zajął się w końcu poprawą sytuacji pracowników i pacjentów szpitala.

Kaliński odpisał, zwracając się do E. Filipiak – Panie Stanisławie (zapewne chodziło mu o asystenta posłanki Stanisława Kotarbę) – że on już nie jest starostą wadowickim a kiedy był to wybudowano szpital za 60 mln zł.

Tutaj były starosta lekko mija się z prawdą, bo nowy szpital budowany był kadencję wcześniej, a tylko zakończenie inwestycji przypadło akurat na kadencję Kalińskiego.

Po jakimś czasie odpowiedzi Kalińskiego zostały usunięte, ale w Internecie nic nie ginie i niektórzy zdążyli zrobić screen.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xpek, 18.10.2019 19:18

Kaliński to zwykły pisowski aparatczyk.tyle w tym temacie ale kiedyś przyjdzie kryska na matyska oj przyjdzie