reklama
reklama

Dużo się działo. Upał nie przeszkodził w zorganizowaniu świetnej imprezy

Sport, Wiadomości, 10.07.2023 16:32, eł

LKS Znicz Sułkowice Bolęcina przygotował świetną zabawę nie tylko dla sportowców.

Dużo się działo. Upał nie przeszkodził w zorganizowaniu świetnej imprezy

Dwa dni trwał piłkarski festyn na boisku Znicza w Sułkowicach Bolęcinie. W sobotę (8 lipca) odbył się turniej piłki nożnej młodzików i żaków, zaś w niedzielę na murawie rywalizowały drużyny z zakładów pracy! Ale to bynajmniej nie wszystko, co się działo.

Impreza adresowana była nie tylko do miłośników piłki nożnej. Mile widziani byli zarówno obserwatorzy zmagań na boisku, jak i ci, którzy przyszli, by skorzystać z dobrze zaopatrzonego bufetu lub przyprowadzili dzieci na dmuchane zjeżdżalnie. To zresztą nie były jedyne atrakcje dla najmłodszych. Organizatorzy przygotowali dla nich różne zabawy oraz malowanie twarzy, które w czasie każdego festynu cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców.

Z tej imprezy nikt nie wrócił do domu głodny. Można było zjeść między innymi kiełbaskę lub karczek z grilla, hot doga, pajdę chleba ze smalcem, a na deser pyszne ciasto czy gofra. Nie brakowało też wszelakich napojów.


Foto: LKS Znicz Sułkowice

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama